+420 730 132 177 info@dumjogypribram.cz

VITÁLNÍ JÓGA - novinka - 3x týdně» Akce, novinky

VITÁLNÍ JÓGA - novinka - 3x týdně VITÁLNÍ JÓGA - jóga pro zdraví a krásu
 
Vitální jóga je jemná jóga zaměřená na rozproudění lymfy a povzbuzení metabolismu. Klidné a pomalé provádění pozic současně s dechem utváří sestavy, které jsou vhodné pro proudění lymfy, ekonomizaci práce oběhového, trávícího a hormonálního systému. Vhodná a cílená hormonální regulace pomocí jógových ásan a dechu, která cvičením jógy nastává, je výhodným benefitem nejen pro ženy.

Během těchto lekcí se naučíte lépe porozumět svému tělu, dozvíte se, jakým způsobem stimulovat určité vnitřní orgány, tak aby to mělo pozitivní vliv na vaše zdraví. Tento styl jógy vyhovuje i jógovým začátečníkům, neboť cvičení vyžaduje minimum síly a ohebnosti. Není to lekce, kterou musí nutně navštěvovat pouze ženy. I mužům se zpomaluje metabolismus, i muže ohrožují civilizační choroby. Ale v tomto případě, jsou to především ženy, kterým vitální jóga pomáhá s hormonálními změnami v různých etapách jejich života. 

Vitální jóga vám může pomoci i s rekonvalescencí po porodu, případně také podpořit otěhotnění. Zároveň nabízí i speciální pozice, které vám zvýší ohebnost, pozice pro zdravé nohy bez křečových žil, proti zadržování vody v těle, pro zdravá záda i zdravé trávení. Obnovuje vaši vitalitu a energii, zpomaluje procesy stárnutí. Vitální jógou si zlepšíte kondici, docílíte celkové hormonální rovnováhy a v neposlední řadě pozitivně ovlivníte i svou psychiku.

Rezervujte si své místo v "Rozvrhu lekcí" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. 

DŮM JÓGY PŘÍBRAM
Plzeňská 76
261 01 Příbram

  • 2 sály
  • 20 lektorek, 2 lektoři
  • 67 lekcí

+420 730 132 177
info@dumjogypribram.cz

Sedláček s.r.o.
Zdaboř 488
261 01 Příbram V

IČ: 25123297

Společnost je zapsaná v OR u Městského soudu v Praze odd. C, vl. 189414.

Přijímáme a využíváme karty

jsme součástí programu Benefit plus můžete využít naší věrnostní karty Domu Jógy Příbram jsme součástí programu MultiSport přijímáme platební karty VISA

Dárkové poukazy


poukazka-0500.jpg
poukazka-1000.jpg
poukazka-2000.jpg
2018 ....... 2019 © dumjogypribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz