+420 730 132 177 info@dumjogypribram.cz

Reference našich cvičenců

(Nejen) jóga pro boubelky

Tohoto kurzu se nemusí nikdo bát. Přihlásila jsem se s obavami, zda zvládnu ve svých letech (56) cvičení jógy, ale ty se rozplynuly hned po začátku první lekce. Vstřícný přístup lektorky Lucky, chápavé a odborné vedení výživové poradkyně Markéty mi pomohly nastartovat velkou změnu v mém životě. Dosud jsem "přišla" o 15 kg a pokračuji dál. Moc děkuji děvčata!

08. 10. 2020   (Mirka)
Hormonální jógová terapie pro ženy

Hodiny jsou moc fajn a lektorka výborná. Cvičení je velice léčivé.

30. 08. 2020   (Karolína)
Hatha jóga

Dne 14.4. jsem byla poprvé na józe, byla to má úplně pvvní jóga v mém životě. Měla jsem malinko obavy, jak to bude probíhat. Marťa se hned na začátku představila, v rychlosti představila hatha jógu a jak hodina bude vypadat. To mě velmi uklidňilo. Lektorka byla velmi příjemná, milá, přátelská a pokud jsme potřebovali, pomohla nám.

Děkuji za hodinu. Určitě jsem nebyla naposledy.

15. 04. 2019   (Tereza)
Jóga ticha

Pomohl jste mi podívat se velice prakticky na to, co říká pan Tolle, můj oblíbenec. Meditaci ticha zkouším teď ráda, ponořit se do ticha mi pomáhá nenastarovat v hlavě komentáře, které se vynořují, když mě různé zvuky rozptylují, ruší, iritují. (Iveta K.)
 

22. 02. 2019   (#)
Jóga ticha

Seminář mi přišel úžasný. Praktický, obohacující a inspirativní. Nahlížet na čas, prostor a ticho „tvým“ způsobem je uklidňující a smysluplné. (Petra H.)

22. 02. 2019   (#)
Jóga ticha

Děkuji za příjemný večer, kdy jsem se podívala na jiný způsob meditace.... Bylo to pro mne přínosné a Váš způsob předání a provázení během meditací se mi líbil. (Kristina R.)
 

22. 02. 2019   (#)
Jóga pro zdravá záda

Po 5 měsících lekcí u Leony mně v noci netrápí bolesti zad. Lekce jsou vedeny s humorem a každý se tu cítí v pohodě a těšíme se na ni. Závěrečné čtení pohádky nás uklidní tak, že některé z nás si dokonce už i zdřímly. Díky moc !

20. 02. 2019   (Dagmar)
Hatha jóga

Absolvovat Hatha jógu ráno s Luckou je tzv. dobytí vlastní baterky. Čeká mně pak den, kdy se těším úplně na všechno :-D Lucie má klidný a vstřícný postoj ke každému a nemusíte mít hloupý pocit, když vám zrovna něco nejde.

20. 02. 2019   (Dagmar)
Jógová terapie

Skvělé cvičení. Tento kurz by měl absolvovat nejen každý rekreační i profesionální sportovec a samozřejmě jogín :-), ale všichni, co chtějí mít pohyby svého těla pod kontrolou, správně provedené. Vyvarovat se tak nebezpečí poranění kolen, zad .... zatěžovat ne jeden sval, ale celou partii, která má daný pohyb provést.
Cvičení ásan, vědomě provedených podle základních principů pohybu, má pak úplně jiný rozměr a prožitek.
Použil jsem mimo své praktikování jógy při plavání a na kole a rozdíl je znatelný.
Provádění cviků v lekci jógové terapie lektorka neustále doprovází slovně a každému fyzicky pomáhá s nastavením pozice. Není nad tuto osobní kontrolu a ujištění správného nastavení a provedení.

31. 12. 2018   (Jiří)
Vinyasa jóga

Super lekce, super lektorka. Uvítala bych ještě alespoň jednu takovou hodinu v týdně.

07. 12. 2018   (Alena)

Jsem úplný začátečník v józe, a proto velmi oceňuji kurzy zaměřené právě pro začátečníky, tento kurz je vedený velmi dobře, oceňuji i přístup lektorky. S Domem jógy jsem spokojen

06. 12. 2018   (Pavel)

Milé a příjemné lektorky a zaměstnanci, moderní a pěkné prostředí. Velmi se mi líbí rozmanitá nabídka různých lekcí.

06. 12. 2018   (Lenka)

Výborná atmosféra na každé hodině jógy, které jsem se účastnila a velmi příjemné a hezké prostředí celého Domu jógy

06. 12. 2018   (Kateřina)
Jóga pro začátečníky

Naprosto úžasné prostory s moderním zázemím, příjemné dámy v recepci, velký výběr lekcí, kurzů a seminářů, profesionální přístup lektorů... A ta kávička a domácí limonádky za odměnu, no prostě paráda :) Rozhodně všem doporučuji ;-)

25. 09. 2018   (Kateřina)
Jóga pro začátečníky

Jsem jogín- začátečník. Díky kurzům, které jsem začal navštěvovat v Domě jógy, získávám obrovské množství nových zážitků, zkušeností a poznatků o svém těle a mysli. Poznal jsem tady spoustu nových lidí, kteří stejně jako já, chtějí udělat něco pro své zdraví. Také chci poděkovat paní lektorce za to, jak tento kurz vede. Citlivě a ohleduplně nás zasvěcuje do tajů umění, zvaném jóga a díky tomu je zde moc příjemná a uvolněná atmosféra, kde není nouze legraci.

Doporučuji všem, kteří se sebou chtějí něco dělat.

V. Nádvorník
 

24. 09. 2018   (Víťa)

DŮM JÓGY PŘÍBRAM
Plzeňská 76
261 01 Příbram

  • 2 sály
  • 24 lektorek, 3 lektoři
  • 34 lekcí

+420 730 132 177
info@dumjogypribram.cz

Sedláček s.r.o.
Zdaboř 488
261 01 Příbram V

IČ: 25123297

Společnost je zapsaná v OR u Městského soudu v Praze odd. C, vl. 189414.

Přijímáme a využíváme karty

jsme součástí programu Benefit plus můžete využít naší věrnostní karty Domu Jógy Příbram jsme součástí programu MultiSport přijímáme platební karty VISA
2018 ....... 2021 © dumjogypribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz