+420 730 132 177 info@dumjogypribram.cz

Jaké osobní údaje zpracováváme?

Společnost Sedláček s.r.o. (provozovatel Domu Jógy Příbram) ve snaze o co nejefektivnější poskytování svých služeb zpracovává Vaše osobní údaje:Tyto údaje jsou zpracovány za účelem registrace do rezervačního systému (možnosti rezervování lekcí, dobíjení kreditu, zobrazování referencí a dalších funkcí se systémem spojené) a rozesílání informací o novinkách, zajímavostech, či akčních nabídkách.

Jak osobní údaje zpracováváme?

Osobní údaje Sedláček s.r.o. zpracovává v elektronické formě. Osobní údaje mohou pro Sedláček s.r.o. takto zpracovávat také další subjekty v postavení tzv. zpracovatelů (např. účetní či dodavatel softwaru), se kterými Sedláček s.r.o. uzavře smlouvu o zpracování osobních údajů. Aktuální seznam zpracovatelů Vám poskytneme na vyžádání.


Údaje mohou být také zpřístupněny dalším osobám, případně veřejnosti, v souvislosti s marketingovou činností Domu Jógy Příbram (např. spotřebitelské soutěže).


Osobní údaje dále mohou být zpřístupněny subjektům oprávněným dle zvláštních právních předpisů (např. orgánům činným v trestním řízení, apod.).

Jaké jsou Vaše možnosti?

V souvislosti se zpracováváním Vašich osobních údajů máte právo se na Sedláček s.r.o. kdykoli obrátit s žádostí o informaci, jaké Vaše osobní údaje a jakým způsobem Sedláček s.r.o. zpracovává.


Máte právo na opravu nebo výmaz nebo žádat omezení zpracování Vašich osobních údajů. Dále máte právo na přenositelnost údajů, jakož i právo podat podnět Úřadu pro ochranu osobních údajů.


V případě jakýchkoli nejasností či dotazů se na nás neváhejte obrátit na e-mailu info@dumjogypribram.cz.


DŮM JÓGY PŘÍBRAM
Plzeňská 76
261 01 Příbram

  • 2 sály
  • 24 lektorek, 3 lektoři
  • 34 lekcí

+420 730 132 177
info@dumjogypribram.cz

Sedláček s.r.o.
Zdaboř 488
261 01 Příbram V

IČ: 25123297

Společnost je zapsaná v OR u Městského soudu v Praze odd. C, vl. 189414.

Přijímáme a využíváme karty

jsme součástí programu Benefit plus můžete využít naší věrnostní karty Domu Jógy Příbram jsme součástí programu MultiSport přijímáme platební karty VISA
2018 ....... 2021 © dumjogypribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz