+420 730 132 177 info@dumjogypribram.cz

Seminář Dechové zádrže» Lekce / Akce

Seminář Dechové zádrže
The Oxygen Advantage systém – dechové zádrže, které vám otevřou plíce
 
S velkým potěšením vás zveme na další velmi netradiční seminář s lektorkou Kate - Katerinou Kaostubhi. Tentokrát se budeme věnovat The Oxygen Advantage systému, který se zaměřuje na dechové zádrže, aby otevřely vaše plíce a posílily propojení těla a mysli. Tento systém si Kate osvojila v Londýně a v Irsku, u jeho zakladatele světově známého experta o dechu Patrika McKeown.  Kate, s více než devíti lety zkušeností v oblasti jógy a mnoha certifikáty učitele jógy, nám představí unikátní techniky pro nácvik funkčního dechu, který vás podpoří a podrží, ať už děláte cokoliv.

Pokud vnímáte, že jsou momenty, kdy vám dech nestačí, kdy cítíte nedostatečnost, ale třeba i častou únavu, prožíváte opakovaně nekvalitní spánek, nesoustředíte se, jste astmatici, dech je právě to, co se můžete naučit používat jinak a vylepšit tak současný zdravotní a mentální stav. Očekávejte předání teoretického výkladu o dechu a například o výměně krevních plynů v těle. Při praktické části používáme pulsní oxymetry pro měření saturovaného kyslíku. Prožijte společně s námi inspirativní setkání skrze The Oxygen Advantage. Těšíme se na vás!

.........................................................................................................................................
 
Datum: 8.června 2024 | 12:00 - 14:30 h

Cena dospělý: 1000,- Kč
Cena student: 600,- Kč
CENA
pro účastníky minulého semináře: 600,-

V ceně zahrnuto: teorie a praxekonvička a roztok na výplach nosu.
(Pokud máte vlastní konvičku, cena semináře bude upravena, kontaktujte nás, prosím). 

Program:
12:00 - 14:30 h - The Oxygen Advantage - na konci nácvik  proplachu nosu Jala Neti.

S sebou: pohodlné oblečení, podložku 
 
Zájemci, kteří by se chtěli zúčastnit tohoto semináře The Oxygen Advantage systém a zároveň LEKCE DHARMA JÓGY  získají výhodnější cenu za obě události a to: 900,- (v tomto případě kontaktujte recepci, domluvili bychom platbu).
..........................................................................................................................................

Schopnost soustředit se, učit se, ale také kvalita spánku a stupeň únavy, to vše a mnohem více souvisí s dechem.
 
Stále častěji slýcháme „Jsem unavená/ý, nic se mi nechce, nemám energii.“ Proč dospívající a dospělí nemají dost elánu na spokojený produktivní život? Není to o financích, je to o životosprávě a o dechu.
 
Pochopte důležitost svého dechu a způsob, jakým dýcháte. Zeptal se vás někdy lékař, jak dýcháte? Ne jak se vám dýchá. Myslím, že ne. Nastal čas ODKRÝT A OBJEVIT PŘIROZENOST NAŠEHO DÝCHÁNÍ A ZLEPŠIT ÚČINNOST NAŠEHO DÝCHÁNÍ. Procvičováním technik The Oxygen Advantage snadno zlepšíte spánek, koncentraci, schopnost učit se a v neposlední řadě svůj sportovní výkon. Tyto techniky používají i profesionální sportovci a olympijští závodníci k tomu, aby podali co nejlepší výkon.
 
Zapojte se a pravidelně cvičte 10 dechových cvičení. Rozdíl ve svém každodenním životě pocítíte takřka okamžitě.
 
 • Lepší spánek, soustředění a klid.
 • Odbourání bronchokonstrikce (dušnost, kašel) vyvolanou cvičením především ve studeném prostředí.
 • Výrazné zmírnění astmatických obtíží.
 • Lepší krevní oběh a distribuce kyslíku do buněk.
 • Snížení produkce laktátu ve svalech – zvýšení výkonnosti při sportu
 Dysfunkční dýchaní:
 • Obecně zahrnuje jakékoli poruchy dýchání včetně; hyperventilace / nadměrné dýchání, nevysvětlitelné dušnosti.
Znaky dysfunkčního dýchání:
 • Dýchání ústy
 • Slyšitelné dýchání během odpočinku
 • Pravidelné vzdychání
 • Časté zívání
 • Nutnost extra nádechu při mluvení. Pocit nedostatečnosti při mluvení.
 • Pohyb horní části hrudníku
 • Paradoxní dýchání
 • Viditelné pohyby hrudníku, ramen během odpočinku
 • Chrápání
Jak bychom měli dýchat? Dýchání má být funkční, lehké, klidné, tiché, rytmické bez námahy. Dýchat bychom měli především nosem a né ústy, a to i při sportu a fyzické námaze. Dech by měl především zapojovat bránici.
 
Adekvátně dýchali lidské bytosti, dokud pohodlí moderního života nezměnilo všechno, včetně našeho dýchání. Test hladiny kyslíku v těle BOLT Body Oxygen Level Test, používáme k objektivnímu měření dysfunkčního dýchání. Je to jednoduché. Zadržte dech po normálním výdechu a počítejte sekundy až do momentu, kdy ucítíte, že se vám chce znovu nadechnout. Není to o tom, jak dlouho dokážete dech zadržet, ale kdy po výdechové pauze cítíte, že je načase přivítat další normální nádech. Pokud váš výsledek je více jak 40sekund, tak vám gratuluji, těšíte se dobrému zdraví. V opačném případě bychom se měli již brzy sejít.
 
Zkuste si BOLT a uvidíte, jak na tom jste! Tenhle seminář je vhodný právě pro vás.

PRO PŘÍPADNOU STUDENTSKOU SLEVU NEBO V PŘÍPADĚ, ŽE BUDETE MÍT VLASTNÍ KONVIČKU, NÁS PROSÍM PŘED PLATBOU KONTAKTUJTE! 

 
Podklady pro platbu obdržíte po rezervaci. Kurz/akci je také možné zaplatit předem hotově nebo platební kartou v recepci Domu jógy Příbram. Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.

Rezervační systém jsme pro vás vymýšleli tak, aby byl jednoduchý, přehledný a umožnil vám pohodlnou rezervaci vybrané hodiny.


REGISTRACE
Rezervační systém je možné využívat až po registraci. Vytvoření uživatelského účtu provádíte sami a to zde: dumjogypribram.cz/registrace/ nebo lze registraci provést s pomocí personálu v recepci Domu jógy. Pokud chcete čerpat slevy jako junior nebo senior a nebo chodit na kartu MultiSport či Benefit, musíte toto před první rezervací lekce nahlásit na recepci Domu jógy.

SENIOR/JUNIOR
Tyto dvě kategorie mají slevu na vstupném:
Senior = od 60 let
Junior = doklad o probíhajícím studiu
Slevy naleznete v ceníku každé lekce.

REZERVACE
Na lekce jógy je nutné se rezervovat (z důvodu max. kapacity nebo naopak k otevření lekce).
Rezervace si provádíte ve svém účtu, první hodinu lze rezervovat bez nabitého kreditu a zaplatit kredit až na místě nebo platebním příkazem.
Rezervaci lze realizovat také telefonicky v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177.
Rezervovat bez nabitého kreditu je možné jen na jednu cvičební lekci.

PLATBY A ČIPOVÉ KARTY, KARTA MULTISPORT
Lekci je možné zaplatit hotově nebo platební kartou na recepci Domu jógy.
Platit lze také „předem“ formou dobití kreditu (hotově – kartou – platebním příkazem). Kredit je nastaven na částku 1 000 Kč a jeho dobitím získáte v recepci čipovou kartu nebo čip a výhodnější vstupné. Při platbě platebním příkazem je potřeba počítat s časovou prodlevou, než se kredit nabije (cca 24 hodin v pracovní dny). V případě ztráty čipové karty nebo čipu, toto nahlaste na recepci pro její zablokování. Cena nové karty je 50,- Kč.
Držitelé karty MultiSport „platí“ prostřednictvím své karty. Pro rezervaci do lekcí jógy je nutné složit částku ve výši 300,- Kč ve prospěch Domu jógy na úhradu storno poplatku při nedostavení se na rezervovanou lekci. Storno poplatek ani jiné další služby a produkty nelze hradit kartou MultiSport.

MultiSport kartou nelze platit individuální lekce, masáže Shiatsu, kurzy, semináře, přednášky, akce a workshopy. Při platbě lekcí jógy s použitím MultiSport karty je nutné prokázat se svým občanským průkazem. Děti, které mají vlastní MultiSport kartu, se prokazují svým občanským průkazem, legitimací MHD, školním dokladem či kartičkou pojištěnce. Jedná se o nařízení společnosti MultiSport Benefit, s.r.o. a je podloženo smluvní úmluvou mezi poskytovatelem vaší karty a touto společností. Děkujeme, že toto nařízení respektujete.

RUŠENÍ REZERVACÍ A STORNO POPLATKY:
Každý klient si rezervace ruší ve svém účtu.
V případě, že nemáte možnost zrušit svoji rezervaci elektronicky, volejte na telefonní číslo Domu jógy: 730 132 177
Storno poplatky:
 • storno poplatky řeší systém automaticky dle nastavení
 • zrušení rezervace do 21:00 hodin předešlého dne = 0 %
 • zrušení rezervace 4 hodiny před začátkem lekce = 50 %
 • zrušení lekce v méně jak 4 hodinách před začátkem lekce = 100 %
 • systém automaticky odečte částku z kreditu klienta i za předpokladu, že tam není dostatek peněz

MAXIMÁLNÍ KAPACITA - NÁHRADNÍCI
 • připravujeme možnost registrovat se jako náhradník

MINIMÁLNÍ KAPACITA
V případě nenaplnění minimální kapacity jednotlivých lekcí, zasíláme SMS nebo voláme všem přihlášeným osobám, s vyjímkou ranních lekcí. Ty prosím sledujte v rozvrhu lekcí na webové stránce.
 • ranní lekce se zruší v 18:00hodin předcházející den
 • ostatní lekce se zruší 4 hodiny před započetím lekce


Od 1.11.2018 je zpoplatněna služba zapůjčení jógamatky za 25,- Kč.


REZERVACE A PLATBY KURZŮ ( AKCÍ )


Místo na kurz ( akci ) si rezervujte stejně jako lekci v  "Rozvrhu lekcí" nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Po rezervaci vám bude zaslán podklad pro platbu.

Platební podmínky:
Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
Kurz ( akci ) je také možno zaplatit předem hotově nebo platební kartou na recepci Domu jógy.

Stornovací podmínky:
 V případě zrušení Vaší rezervace Vám budou účtovány následující storno poplatky:
- při zrušení rezervace do 14 dní před konáním kurzu ( akce ): bez poplatku
- při zrušení rezervace v rozmezí 7 dní před konáním kurzu ( akce ): 20 % z celkové částky ceny kurzu ( akce )
- při zrušení rezervace v rozmezí 3 dny před konáním kurzu ( akce ): 50 % z celkové částky ceny kurzu ( akce )
- při zrušení rezervace v době kratší než 48 hodin před konáním kurzu ( akce ) nebo v případě nenastoupení na kurz ( akci ): 100 % z celkové ceny kurzu ( akce )

Kredit
 • Kredit Vás opravňuje k výhodnějším vstupům na lekce a umožňuje jednoduchou rezervaci lekcí či workshopů přes systém z pohodlí Vašeho domova. Kredit si můžete dobít přímo v recepci, uhradit jej můžete platební kartou či hotově. Dobití kreditu je možné také online - možnost platby platební kartou, bankovním převodem ...
 • ​​Kredit slouží pouze na čerpání lekcí, kurzů a workshopů.
 • Kredit není vratný a má svou expiraci 6 měsíců. Při opětovném navýšení se délka expirace automaticky prodlouží. 
 • Nevyužitý kredit lze po předchozí domluvě převést na jiného cvičence.
 • Pokud se rezervujete na lekci a nemůžete přijít, zrušte, prosím, svoji rezervaci včas před začátkem lekce, nebo vám bude její cena z kreditu odečtena. Více informací v odstavci: RUŠENÍ REZERVACÍ A STORNO POPLATKY:

Upozornění:
Upozorňujeme všechny naše milé jogínky i jogíny, že mobilní telefon (ani s vypnutým zvukem) do lekce jógy nepatří. Buďte prosím ohleduplní a nenoste svůj mobilní telefon do sálu.

Prosíme vás také o dochvilnost a včasný příchod. Po započetí jednotlivých lekcí, workshopů a dalších akcí nebudete z důvodu narušení průběhu do sálu vpuštěni. Děkujeme za pochopení.



V případě jakýchkoliv potíží volejte, prosím, recepci: +420 730 132 177
Kolektiv Domu jógy
Pondělí
08. dubna
Úterý
09. dubna
Středa
10. dubna
Čtvrtek
11. dubna
Pátek
12. dubna
Sobota
13. dubna
Neděle
14. dubna
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00 212:00Seminář Dechové zádrže
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

DŮM JÓGY PŘÍBRAM
Plzeňská 76
261 01 Příbram

 • 2 sály
 • 17 lektorek, 3 lektoři
 • 41 lekcí

+420 730 132 177
info@dumjogypribram.cz

Sedláček s.r.o.
Zdaboř 488
261 01 Příbram V

IČ: 25123297

Společnost je zapsaná v OR u Městského soudu v Praze odd. C, vl. 189414.

Přijímáme a využíváme karty

jsme součástí programu Benefit plus můžete využít naší věrnostní karty Domu Jógy Příbram jsme součástí programu MultiSport přijímáme platební karty VISA
Informace o zpracování cookies Ochrana osobních údajů Všeobecné obchodní podmínky
Nastavení souborů cookies
Na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit tento web a váš uživatelský zážitek. Souhlasíte s používáním všech cookies?
Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Souhlasím Přizpůsobit
Podrobné nastavení cookies « zpět
Soubory cookie používáme k zajištění základních funkcí webu a ke zlepšení vašeho uživatelského zážitku. Souhlas pro každou kategorii můžete kdykoliv změnit.

Nezbytné cookies
Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Tyto soubory zajišťují uchovávání produktů v košíku, zobrazování seznamu oblíbených výrobků, správné fungování filtrů, nebo přihlášení. Bez těchto souborů cookies nebude webová stránka správně fungovat a ve výchozím nastavení jsou povoleny a nelze je zakázat. Tyto soubory cookies neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.
Cookies pro marketing
Umožňují nám sledovat souhrnné informace o návštěvnosti stránek a využívání různých funkcí. To nám pomáhá naše weby zlepšovat tak, aby Vám lépe sloužily. Analytické cookies jsou nastavovány třetími stranami - Google Analytics.
Reklamní cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze anonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům a potřebám. Reklamní cookies jsou nastavovány třetími stranami - Facebook pixel, SmartEmailing.

Povolit všechny kategorie cookies Povolit vybrané kategorie cookies
FLOATING PŘÍBRAM YOGA POINT KUDY Z NUDY
2018 ....... 2024 © dumjogypribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz