+420 730 132 177 info@dumjogypribram.cz

Ashtanga Vinyása jóga» Lekce / Akce

Ashtanga Vinyása jóga
Ashtanga Vinyása jóga

Ashtanga Vinyása je tradiční jógová škola pocházející z jižní Indie (Mysore). 
Pozice (Ásany) jsou uspořádány do sérií dle obtížnosti. Každá série obsahuje dechové, koncentrační a energetické techniky, které se provádí současně s pozicemi. Typickým je dynamické propojení dechu a pohybu při změně pozic (Vinyása). 

Během ásan jsou drženy energetické zámky – např. stah pánevního dna, spodního břicha (Bandhy), dýchá se skrze staženou hlasivkovou štěrbinu (Uddžají). Nedílnou součástí je i směr pohledu v Ásaně (Drišty). Pokud se cvičí plynule v rytmu dechu a nezapomene se na výše zmíněné, tak se dá v krátkosti ponořit do „aštangového transu“.

Pro svojí dynamičnost a fyzickou náročnost není tato forma jógy zcela vhodná pro lidi: nemocné, čerstvě po úrazech pohybového aparátu, kardiaky, výrazně oslabené věkem, těhotné a líné.

Co s sebou?
- pohodlné oblečení
- jógamatku

Cena lekce: pevná cena 159,- Kč (nelze uplatnit slevu ani MultiSport kartu)

Rezervujte si své místo v \"Rozvrhu lekcí\" https://dumjogypribram.cz/#rozvrh-lekci nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. 

úterý
218:20Ashtanga Vinyása jóga ceník
základní cena cena s permanentkou
student / senior 159  Kč 159  Kč
MultiSport akceptována

Rezervační systém jsme pro vás vymýšleli tak, aby byl jednoduchý, přehledný a umožnil vám pohodlnou rezervaci vybrané hodiny.


REGISTRACE
Rezervační systém je možné využívat až po registraci. Vytvoření uživatelského účtu provádíte sami a to zde: dumjogypribram.cz/registrace/ nebo lze registraci provést s pomocí personálu v recepci Domu jógy. Pokud chcete čerpat slevy jako junior nebo senior a nebo chodit na kartu MultiSport či Benefit, musíte toto před první rezervací lekce nahlásit na recepci Domu jógy.

SENIOR/JUNIOR
Tyto dvě kategorie mají slevu na vstupném:
Senior = od 60 let
Junior = doklad o probíhajícím studiu
Slevy naleznete v ceníku každé lekce.

REZERVACE
Na lekce jógy je nutné se rezervovat (z důvodu max. kapacity nebo naopak k otevření lekce).
Rezervace si provádíte ve svém účtu, první hodinu lze rezervovat bez nabitého kreditu a zaplatit kredit až na místě nebo platebním příkazem.
Rezervaci lze realizovat také telefonicky v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177.
Rezervovat bez nabitého kreditu je možné jen na jednu cvičební lekci.

PLATBY A ČIPOVÉ KARTY, KARTA MULTISPORT
Lekci je možné zaplatit hotově nebo platební kartou na recepci Domu jógy.
Platit lze také „předem“ formou dobití kreditu (hotově – kartou – platebním příkazem). Kredit je nastaven na částku 1 000 Kč a jeho dobitím získáte v recepci čipovou kartu nebo čip a výhodnější vstupné. Při platbě platebním příkazem je potřeba počítat s časovou prodlevou, než se kredit nabije (cca 24 hodin v pracovní dny). V případě ztráty čipové karty nebo čipu, toto nahlaste na recepci pro její zablokování. Cena nové karty je 50,- Kč.
Držitelé karty MultiSport „platí“ prostřednictvím své karty. Pro rezervaci do lekcí jógy je nutné složit částku ve výši 300,- Kč ve prospěch Domu jógy na úhradu storno poplatku při nedostavení se na rezervovanou lekci. Storno poplatek ani jiné další služby a produkty nelze hradit kartou MultiSport.

MultiSport kartou nelze platit individuální lekce, masáže Shiatsu, kurzy, semináře, přednášky, akce a workshopy. Při platbě lekcí jógy s použitím MultiSport karty je nutné prokázat se svým občanským průkazem. Děti, které mají vlastní MultiSport kartu, se prokazují svým občanským průkazem, legitimací MHD, školním dokladem či kartičkou pojištěnce. Jedná se o nařízení společnosti MultiSport Benefit, s.r.o. a je podloženo smluvní úmluvou mezi poskytovatelem vaší karty a touto společností. Děkujeme, že toto nařízení respektujete.

RUŠENÍ REZERVACÍ A STORNO POPLATKY:
Každý klient si rezervace ruší ve svém účtu.
V případě, že nemáte možnost zrušit svoji rezervaci elektronicky, volejte na telefonní číslo Domu jógy: 730 132 177
Storno poplatky:
 • storno poplatky řeší systém automaticky dle nastavení
 • zrušení rezervace do 21:00 hodin předešlého dne = 0 %
 • zrušení rezervace 4 hodiny před začátkem lekce = 50 %
 • zrušení lekce v méně jak 4 hodinách před začátkem lekce = 100 %
 • systém automaticky odečte částku z kreditu klienta i za předpokladu, že tam není dostatek peněz

MAXIMÁLNÍ KAPACITA - NÁHRADNÍCI
 • připravujeme možnost registrovat se jako náhradník

MINIMÁLNÍ KAPACITA
V případě nenaplnění minimální kapacity jednotlivých lekcí, zasíláme SMS nebo voláme všem přihlášeným osobám, s vyjímkou ranních lekcí. Ty prosím sledujte v rozvrhu lekcí na webové stránce.
 • ranní lekce se zruší ve 21:00 hodin předcházející den
 • ostatní lekce se zruší 4 hodiny před započetím lekce


Od 1.11.2018 je zpoplatněna služba zapůjčení jógamatky za 25,- Kč.


REZERVACE A PLATBY KURZŮ ( AKCÍ )


Místo na kurz ( akci ) si rezervujte stejně jako lekci v  "Rozvrhu lekcí" nebo v recepci Domu jógy na telefonním čísle 730 132 177. Po rezervaci vám bude zaslán podklad pro platbu.

Platební podmínky:
Částka za kurz/akci je splatná do 4 dnů od obdržení podkladu pro platbu. V případě, že nebude tato platba uhrazena ve lhůtě 4 dnů po obdržení podkladu pro platbu, bude Vaše rezervace zrušena.
Kurz ( akci ) je také možno zaplatit předem hotově nebo platební kartou na recepci Domu jógy.

Stornovací podmínky:
 V případě zrušení Vaší rezervace Vám budou účtovány následující storno poplatky:
- při zrušení rezervace do 14 dní před konáním kurzu ( akce ): bez poplatku
- při zrušení rezervace v rozmezí 7 dní před konáním kurzu ( akce ): 20 % z celkové částky ceny kurzu ( akce )
- při zrušení rezervace v rozmezí 3 dny před konáním kurzu ( akce ): 50 % z celkové částky ceny kurzu ( akce )
- při zrušení rezervace v době kratší než 48 hodin před konáním kurzu ( akce ) nebo v případě nenastoupení na kurz ( akci ): 100 % z celkové ceny kurzu ( akce )

Upozornění:
Upozorňujeme všechny naše milé jogínky i jogíny, že mobilní telefon (ani s vypnutým zvukem) do lekce jógy nepatří. Buďte prosím ohleduplní a nenoste svůj mobilní telefon do sálu.

Prosíme vás také o dochvilnost a včasný příchod. Po započetí jednotlivých lekcí, workshopů a dalších akcí nebudete z důvodu narušení průběhu do sálu vpuštěni. Děkujeme za pochopení.V případě jakýchkoliv potíží volejte číslo recepce.
Kolektiv Domu jógy
  «   24. února   -   01. března   »  
Pondělí
24. února
Úterý
25. února
Středa
26. února
Čtvrtek
27. února
Pátek
28. února
Sobota
29. února
Neděle
01. března
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00 218:20Ashtanga Vinyása jóga
19:00
20:00

Kdo předcvičuje ...

Marcel Flemr Yógu praktikuji „bluesových“ 12 let. Při vleklém únavovém syndromu a totálním nedostatku energie jsem začal s klidnou hatha yógou v denním životě. Poštěstilo se, že jsem se záhy octnul na hodině Dalibora Štědroňského. Okamžitě jsem změnil směr a přesedlal na Ashtanga Vinyasu. Mohu po pravdě prohlásit, že po marném roce a půl na lůžku a návštěvách nejlepších nemocnic v zemi (bez jakéhokoliv zlepšení), mě tradiční čínská medicína (akupunktura Guo-Li) spolu s dynamickou yógou opět postavily na nohy. Přes řadu dalších „yógu“ praktikujících a velmi inspirujících učitelů, které jsem navštívil (Nancy Gilgoff, Manju Jois, Danny Paradise, Bobbi Misiti, Mukesh Kothari,) zůstávám nadále věrný Daliborovi a jeho žánru (momentálně Underground School). Předcvičovat jsem začal v roce 2014 po absolvování „RYT200 Hatha yóga teachers trainingu“. V roce 2018 jsem vyměnil rušný život a velkoměsto za klid a „samotu u lesa“. Mým záměrem je předávat, co jsem během posledních12 let zachytil, začlenil do svojí praxe a inspirovat tak další k „nejen tělo uzdravující“ cestě k sobě. Mimo yógu se oddaně věnuji už 31 let hudbě (moje celoživotní láska) - momentálně i projektu zaměřenému na vlastní verze a zpěv Manter, Bhajanů.

DŮM JÓGY PŘÍBRAM
Plzeňská 76
261 01 Příbram

 • 2 sály
 • 20 lektorek, 2 lektoři
 • 46 lekcí

+420 730 132 177
info@dumjogypribram.cz

Sedláček s.r.o.
Zdaboř 488
261 01 Příbram V

IČ: 25123297

Společnost je zapsaná v OR u Městského soudu v Praze odd. C, vl. 189414.

Přijímáme a využíváme karty

jsme součástí programu Benefit plus můžete využít naší věrnostní karty Domu Jógy Příbram jsme součástí programu MultiSport přijímáme platební karty VISA

Dárkové poukazy


poukazka-0500.jpg
poukazka-1000.jpg
poukazka-2000.jpg
2018 ....... 2020 © dumjogypribram.cz
webdesign | websystem | KAO.cz